DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
19-10-201915:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - M.S.K. HS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201915:30 uur V.E.B.'98 MB 2 - Pegasus MB 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201915:30 uur V.E.B.'98 MC 1 - Ritola MC 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201917:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - M.S.K. DS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201917:00 uur V.E.B.'98 MA 1 - S.S.S. '70 MA 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201917:30 uur Quinto MB 1 - V.E.B.'98 MB 1Borkerkoel, Oude Beilerweg 279431BZ WESTERBORK
19-10-201919:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - DIO Oosterwolde DS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
19-10-201919:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - M.S.K. HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
26-10-201913:15 uur Abiant/Set Uppers MC 2 - V.E.B.'98 MC 1Sporthal Stikkerlaan, Mr. D.U. Stikkerlaan 69671BZ WINSCHOTEN
01-11-201919:30 uur Fama DS 2 - V.E.B.'98 DS 1Smelthehal, Boerenlaan 79422JK SMILDE
02-11-201913:30 uur M.S.K. MC 1 - V.E.B.'98 MC 1Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
02-11-201914:30 uur Huisnummerpaal.nl Donitas HS 4 - V.E.B.'98 HS 1Struikhal (RUG), Blauwborgje 169747AC GRONINGEN
02-11-201914:45 uur Sleen MB 1 - V.E.B.'98 MB 2Broekveld, Oldenhoffstraat 67841AJ SLEEN
02-11-201916:30 uur Abiant/Set Uppers MA 2 - V.E.B.'98 MA 1Eextahal, Plantsoenlaan 199679HA SCHEEMDA
09-11-201910:00 uur V.E.B.'98 N3 1 - Dalen N3 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201910:45 uur Vonk/Coevorden N3 2 - V.E.B.'98 N3 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201915:30 uur V.E.B.'98 MB 2 - Hake Tjoba MB 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201915:30 uur V.E.B.'98 MC 1 - M.S.K. MC 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201917:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - Volop'69 DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201917:00 uur V.E.B.'98 MA 1 - Blijham MA 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201917:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - Quinto MB 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201919:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Haulerwijk DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
09-11-201919:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Abiant/Set Uppers HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
12-11-201919:30 uur Blijham HS 2 - V.E.B.'98 HS 2De Stelling, Raadhuisstraat 23 a9697PN BLIJHAM
13-11-201920:00 uur Beerta DS 1 - V.E.B.'98 DS 2Hardenberg, Hardenberg 5 -69684AM FINSTERWOLDE
15-11-201919:00 uur Wesseling DOK DS 4 - V.E.B.'98 DS 1Hulzebosch, Westeinde 1 A7991RS DWINGELOO
15-11-201921:15 uur Ritola HS 1 - V.E.B.'98 HS 1De Zwet, De Klencke 329472RN ZUIDLAREN
16-11-201909:30 uur Vonk/Coevorden N3 2 - V.E.B.'98 N3 1Drostenhal, van Pallandtlaan 17742WJ COEVORDEN
16-11-201909:45 uur V.E.B.'98 N3 1 - Klimop N3 1Drostenhal, van Pallandtlaan 17742WJ COEVORDEN
16-11-201910:30 uur M.S.K. N3 1 - V.E.B.'98 N3 1Drostenhal, van Pallandtlaan 17742WJ COEVORDEN
16-11-201915:00 uur Deko MB 1 - V.E.B.'98 MB 2't Brughuus, Vrijheidslaan 117876GJ VALTHERMOND
16-11-201915:30 uur Tyfoon MC 2 - V.E.B.'98 MC 1De Spont, Gandhiplein 39501DB STADSKANAAL
16-11-201918:00 uur Rovoc MB 2 - V.E.B.'98 MB 1De Hullen, Ceintuurbaan Zuid 69301HX RODEN
16-11-201918:30 uur Blijham MA 2 - V.E.B.'98 MA 1De Stelling, Raadhuisstraat 23 a9697PN BLIJHAM
18-11-201921:00 uur SVK HS 1 - V.E.B.'98 HS 2Parkstadhal, Jan Salwaplein 19641LN VEENDAM
23-11-201909:00 uur V.E.B.'98 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2De Webbe, Ir. Biewengaweg 77765BG WEITEVEEN
23-11-201909:15 uur Dalen N3 1 - V.E.B.'98 N3 1De Webbe, Ir. Biewengaweg 77765BG WEITEVEEN
23-11-201909:45 uur V.E.B.'98 N3 1 - Klimop N3 1De Webbe, Ir. Biewengaweg 77765BG WEITEVEEN
23-11-201911:00 uur S.S.S. '70 MA 1 - V.E.B.'98 MA 1De Zuides, Korteweg 29551BM SELLINGEN
23-11-201913:15 uur Abiant/Set Uppers MB 4 - V.E.B.'98 MB 2Eextahal, Plantsoenlaan 199679HA SCHEEMDA
23-11-201919:00 uur VCO '72 DS 4 - V.E.B.'98 DS 2De Bast, Boslaan 189591BJ ONSTWEDDE
30-11-201915:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - M.S.K. HS 3De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201915:30 uur V.E.B.'98 MB 2 - Abiant/Set Uppers MB 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201915:30 uur V.E.B.'98 MC 1 - V.S.V. '74 MC 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201917:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - M.S.K. DS 5De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201917:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - S.V.W. MB 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201919:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Wesseling DOK DS 5De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
30-11-201919:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Smash HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
04-12-201919:30 uur DOS HS 1 - V.E.B.'98 HS 2Hunsowhal, Zuiderdiep 339571BB 2E EXLOERMOND
06-12-201919:00 uur Oostermoer DS 3 - V.E.B.'98 DS 1De Goorns, Asserstraat 31 -339461GB GIETEN
06-12-201919:00 uur DIO Oosterwolde MB 1 - V.E.B.'98 MB 1Laco Boekhorst Sportcomplex, De Haer 18431GS OOSTERWOLDE FR
07-12-201911:45 uur V.S.V. '74 MC 1 - V.E.B.'98 MC 1Westerwoldehal, De Wischmei 49541AR VLAGTWEDDE
07-12-201913:45 uur Hake Tjoba MB 2 - V.E.B.'98 MB 2De Zon, Planeet 97891CP KLAZIENAVEEN
07-12-201917:30 uur Emmen'95 HS 2 - V.E.B.'98 HS 1Esdalhal, Oosterstraat 787822HG EMMEN
07-12-201920:00 uur VKM DS 1 - V.E.B.'98 DS 2De Menterne, Julianaplein 19649BX MUNTENDAM
14-12-201911:15 uur V.E.B.'98 N3 1 - Vonk/Coevorden N3 2Esdalhal, Oosterstraat 787822HG EMMEN
14-12-201911:45 uur V.E.B.'98 N3 1 - M.S.K. N3 1Esdalhal, Oosterstraat 787822HG EMMEN
14-12-201915:00 uur Ritola MC 1 - V.E.B.'98 MC 1De Zwet, De Klencke 329472RN ZUIDLAREN
14-12-201915:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - Tyfoon HS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201915:30 uur V.E.B.'98 MB 2 - Sleen MB 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201917:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - V.S.V. '74 DS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201917:00 uur V.E.B.'98 MA 1 - Abiant/Set Uppers MA 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201917:00 uur V.E.B.'98 MB 1 - Rovoc MB 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201919:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - WIK Bovensmilde DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-12-201919:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Tyfoon HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
11-01-202015:00 uur Sudosa-Desto HS 3 - V.E.B.'98 HS 1Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 1009402KG ASSEN
18-01-202015:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - VCO '72 HS 3De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-01-202017:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - Set Up/W DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-01-202019:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Betech Olhaco DS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-01-202019:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Olympia HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
24-01-202020:00 uur Invictus DS 1 - V.E.B.'98 DS 1Spzaal Veenhuizen, Kerklaan 59341AV VEENHUIZEN
25-01-202014:30 uur Lycurgus HS 5 - V.E.B.'98 HS 1Beijum, Amkemaheerd 2939736BV GRONINGEN
25-01-202018:00 uur Action DS 4 - V.E.B.'98 DS 2De Splitting, Noorderdiep 123 A9521BC NIEUW-BUINEN
25-01-202018:00 uur Action HS 1 - V.E.B.'98 HS 2De Splitting, Noorderdiep 123 A9521BC NIEUW-BUINEN
31-01-202019:00 uur DIO Oosterwolde DS 2 - V.E.B.'98 DS 1Laco Boekhorst Sportcomplex, De Haer 18431GS OOSTERWOLDE FR
01-02-202017:30 uur M.S.K. DS 4 - V.E.B.'98 DS 2Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
01-02-202017:30 uur M.S.K. HS 2 - V.E.B.'98 HS 2Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
01-02-202019:30 uur M.S.K. HS 1 - V.E.B.'98 HS 1Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
08-02-202015:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - SVK HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
08-02-202017:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - VCO '72 DS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
08-02-202019:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Fama DS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
08-02-202019:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Huisnummerpaal.nl Donitas HS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
25-02-202019:30 uur Blijham DS 2 - V.E.B.'98 DS 2De Stelling, Raadhuisstraat 23 a9697PN BLIJHAM
28-02-202019:30 uur S.G.O. HS 2 - V.E.B.'98 HS 2Markehuis, de Pol 49444XE GROLLOO
28-02-202020:30 uur VIOS/R DS 1 - V.E.B.'98 DS 1De Marse, Mr. Harm Smeengestraat 547963BZ RUINEN
04-03-202019:30 uur Volop'69 DS 1 - V.E.B.'98 DS 2de Binding, Sportlaan 49665HT OUDE PEKELA
06-03-202019:15 uur Haulerwijk DS 1 - V.E.B.'98 DS 1De Bongerd, Leeksterweg 238433KV HAULERWIJK
07-03-202020:30 uur Abiant/Set Uppers HS 1 - V.E.B.'98 HS 1Eextahal, Plantsoenlaan 199679HA SCHEEMDA
14-03-202015:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - Blijham HS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-03-202017:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - Beerta DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-03-202019:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Wesseling DOK DS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
14-03-202019:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Ritola HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
20-03-202021:00 uur Wesseling DOK DS 5 - V.E.B.'98 DS 1Hulzebosch, Westeinde 1 A7991RS DWINGELOO
20-03-202021:00 uur Smash HS 1 - V.E.B.'98 HS 1Drenthehal, Eursingerweg 19411BA BEILEN
28-03-202015:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - DOS HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
28-03-202017:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - VKM DS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
28-03-202019:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Oostermoer DS 3De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
28-03-202019:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - Emmen'95 HS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
03-04-202020:30 uur WIK Bovensmilde DS 1 - V.E.B.'98 DS 1De Spil, Floralaan 29422NN BOVENSMILDE
03-04-202020:45 uur V.S.V. '74 DS 2 - V.E.B.'98 DS 2Westerwoldehal, De Wischmei 49541AR VLAGTWEDDE
04-04-202017:30 uur Tyfoon HS 4 - V.E.B.'98 HS 2De Spont, Gandhiplein 39501DB STADSKANAAL
04-04-202019:30 uur Tyfoon HS 1 - V.E.B.'98 HS 1De Spont, Gandhiplein 39501DB STADSKANAAL
11-04-202019:30 uur M.S.K. DS 5 - V.E.B.'98 DS 2Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
11-04-202019:30 uur M.S.K. HS 3 - V.E.B.'98 HS 2Veenhorst, Spireastraat 29581CZ MUSSELKANAAL
18-04-202015:30 uur V.E.B.'98 HS 2 - V.S.V. '74 HS 2De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-04-202017:00 uur V.E.B.'98 DS 2 - V.S.V. '74 DS 3De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-04-202019:00 uur V.E.B.'98 DS 1 - Animo'68 DS 4De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER
18-04-202019:00 uur V.E.B.'98 HS 1 - i-Beheer Vonk/Coevorden HS 1De Koel, Molenstraat 59531CH BORGER